Відкриття Майстерні міста

Перетином стрічки, частуваннями від мешканців Підзамче, концертом та виставкою раритетних велосипедів «Майстерню міста 2015» було офіційно відкрито!

Символічно, що до перетину стрічки було запрошено мешканку площі Святого Теодора, яка разом з організаторами урочисто відкрила Майстерню. Особливого затишку першому дню майстерні додала випічка, приготована мешканцями Підзамче, які нещодавно разом з активістами відкрили соціальну кав’ярню. А що кав’ярня розташована поряд з павільйоном Майстерні, то покуштувати підзамчанську випічку можна впродовж всієї майстерні.

 

Колекція раритетних велосипедів – деякі з них створені ще на початку ХХ ст., одразу стали магнітом притягання – дітей та дорослих, котрі не могли пройти повз цю красу й ще кільканадцять хвилин уважно оглядали кожну модель. Інших привертала виставка Центру міської історії присвячена побуту львів’ян міжвоєнного періоду на прикладі Підзамче. Обидві виставки діятимуть впродовж всієї майстерні, тож запрошуємо!

Прикрасою вечора був виступ гурту «Курбаси» – музичного колективу акторів театру ім. Леся Курбаса, які співали старовинні пісні та розповідали історії.