Настільна гра «Бучач: мандруй і пізнавай»

В рамках Майстерні міста протягом цілого тижня в усіх охочих була чудова нагода познайомитися із давнім містечком, що розташоване на Тернопільщині – Бучачем. Мандрівку містом Бучачем здійснили на папері: завдяки настільній грі «Бучач: мандруй і пізнавай». Гра була створена завдяки громадській ініціативі мешканців Бучача, яка вийшла із проекту «Арт-Двір», котрий існує в Бучачі вже протягом трьох років. Гра була виготовлена завдяки підтримці програми «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова, GIZ».

У суботу 13 червня відбулася перша спроба гри, в котрій взяли участь усі зацікавлені: від активістів «Арт-Двору» до мешканців Львова. Вікова категорія теж була доволі широкою: у гру бавились як і діти, так й дорослі. Презентацію гри та її концепції коротко представила Мар’яна Максим’як – автор та розробник гри, а також усіх супровідних текстів. До презентації також приєдналася дизайнер гри – Ольга Коломійчук. Дівчата розповіли про процес виготовлення гри, її особливості та правила.

До слова, настільна гра «Бучач: мандруй та пізнавай» – це відтворений на папері реальний маршрут мандрівки Бучачем. Під час гри учасники матимуть змогу познайомитись із усіма найвидатнішими пам’ятками та місцями, пов’язаними з історією міста. Крім того, тут присутні цікаві завдання, ускладнені маршрути та різноманітні заохочення.