Екопроект «Дерева львів’ян»: персональна опіка за деревами в місті

Ідея акції полягає у поширенні особистої опіки за зеленими насадженнями в місті. Активісти «ГО 17» посадили кілька дерев у великі ящики і подарували їх активним культурним осередкам в місті.

У багатьох європейських містах поширена практика «іменних дерев»: мешканці купують за свої кошти дерева, які місто висаджує у скверах та парках та доглядає за ними. Іменні таблички на деревах нагадують, хто став меценатом та подбав про зелені насадження в місті. Львівські активісти пішли іншим шляхом, вони вирішили знайти відповідальних людей та подарувати їм дерева, аби ті самі за ними доглядали. Демонструючи гарним прикладом, що особиста опіка – це не так вже й складно. Організатори сподіваються, що подібні проекти стануть гарним прикладом та закликають львів’ян більше дбати про зелені насадження в місті, адже це те, що по силам кожному мешканцю.

Від початку акції горщики для дерев на Майстерні міста приваблювали увагу відвідувачів, особливо дітей. За допомоги експертів з проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова, GIZ» були вибрано та висаджено 7 дерев. Після чого дерева досягли своїх адресатів:

Команда ініціативи «17», яка втілювала задум: Всеволод Садовий, Мар’яна Кіра, Роман Гук, Євгенія Нестерович, Роман Федюк, Євген Гулевич, Марічка Чічкова.

Деякі фото в огляді: спільнота «17»