Майстерня міста шукає громадські ініціативи, дедлайн продовжено до 28 квітня

До уваги громадських організацій, ініціатив та активних мешканців! Команда проекту повідомляє про продовження конкурсу на співфінансування заходів в рамках цьогорічної «Майстерні міста» до 28 квітня.

Цього року увага буде сфокусована на комунікації, налагодженні діалогу та обміну досвідом – між активістами, фаховими середовищами та громадськими організаціями урбаністичного спрямування. Особливістю цьогорічної Майстерні міста є те, що вперше її проводитимуть Інститут міста та Львівська міська рада під патронатом Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), яке передає свій успішний проект муніципалітету. Майданчик майстерні міста буде встановлено біля будинку архітектора (Порохової вежі), що дасть поштовх налагодженню діалогу між активістами  та фаховим середовищем, — партнерами проекту Львівською обласною організацією Національної спілки архітекторів України. Також це місце додало організаційному комітету виклик, а саме, — робота із маргіналізованими групами населення. «Майстерні міста» відбудеться з  3 по 19 червня 2016 року.

Як і в попередні роки, Майстерня міста підтримує низові ініціативи, громадські організації, культурні об’єднання Львова заради спільного діалогу та співпраці. Якщо у вас є ідея проекту — не зволікайте, заповнюйте анкету. Дедлайн подачі заявок — 28 квітня.

Більше інформації про умови конкурсу, вимоги до заходів та «Майстерню міста» можна отримати за посиланнями:

умови конкурсу 

анкета опису проекту

До зустрічі на «Майстерні міста»!

Урбаністично-культурний проект «Майстерня міста» є  дієвою платформою для співпраці та спілкування громадських організацій, ініціатив, митців, ремісників, громадських активістів та міської влади впродовж ось уже п’яти років. Головна мета майданчику «Майстерні міста» — зацікавити активістів, мешканців та гостей Львова до спільного діалогу на актуальні для міста теми. Одна з цілей заходу — залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста. Дана тема є надзвичайно актуальною для нашого міста, оскільки першочерговими користувачами вулиць, громадських просторів та інфраструктури є саме мешканці, які найкраще знають проблематику міста.