Результати річної роботи школи Canactions

Богдан Капаціла, координатор освітньої програми Школи CANactions, спільно з випускниками представив результати річної роботи Школи, що включають дослідження, а також розробку стратегічних пропозицій щодо просторового розвитку міст Івано-Франківська та Краматорська.

Школа урбаністики CANactions School for Urban Studies була заснована у вересні 2015. Це освітня платформа для молодих фахівців, яким не вистачає академічної освіти, і соціально активних громадян, які бажають застосувати свої сили в справі формування міського середовища. Освіта триває 3,5 місяця на основі вивчення кейсів фахівців з усього світу і практичних завдань. Частина групи принципово формується не архітекторами за фахом, а людьми з суміжних областей від журналістів до айтішників. Так створюється експериментальна модель робочої групи, яка в ідеалі повинна працювати над плануванням майбутнього міст. Результати роботи першого року існування школи: стратегічні пропозиції щодо розвитку Івано-Франківська та Краматорська.

На Майстерні міста, учасники школи, Олександра Сладкова та Анатолій Нємцов розповіли про роботу у проектних групах, що працювали над стратегією Івано-Франківська та Краматорська.

Матеріал підготував Максим Асафатов