Альтернатива є – дізнайся, що робити! Проект “Дай 5 – прості правила мобільності”

Тарас Стогул та Олександра Сладкова  представили свій проект мобільності “Дай 5 – прості правила мобільності”, який покликаний підняти рівень культури на дорогах як водіїв автомобілів, мотоциклів та велосипедів, так і пішоходів.

На цей захід було запрошено фахових спеціалістів – поліцейських, щоб дослідити типи ДТП, їхні причини та способи їхнього запобігання.

Патрульні львівської поліції представили статистику: кількість аварій за останні 8 місяців у Львові – 5500 аварій, з вини пішоходів – 9 аварій, топ-5 вулиць з найбільшою кількістю аварій (Городоцька, проспект Червоної Калини, Шевченка, Зелена, Кульпарківська), топ-5 причин аварій (перевищення швидкості, недотримання дистанції, порушення правил маневрування, алкогольне сп’яніння, порушення правил проїзду перехресть )

Окрім цього, було обговорено, які заходи можна застосовувати, щоб зменшити кількість ДТП.

Ідея цього проекту – створення настільної гри, щоб у такий простий та інтерактивний спосіб, можна було розказати людям як можна вчинити альтернативно до їхніх теперішніх дій.

Саме тому, організатори проекту досліджують ДТП як явище, щоб надалі на цих напрацюваннях розробити, та в подальшому протестувати настільну гру. Наступний воркшоп відбудеться також в рамках Майстерні міста.

Матеріал підготувала Євгенія Соцька