Творити чисте середовище змалечку

У рамках цьогорічної “Майстерні міста” Львівська обласна дитяча бібліотека вкотре провела свій захід присвячений темі екології для юних мешканців Львова.

Організатори завдяки діяльності іншого проекту книгозбірні “ЕкоБібліотека”, який діє вже більше року, розповіли про всі ековинаходи та сучасні засоби для користування/пристосування людей, які не шкодять природі.

Для кращого розуміння і сприйняття непростої теми дітям у ігровій, альтернативній формі розповідали з якою метою і чому екологія потрібна та важлива: “Ми також переглянули фільм “Люди і дерева” Дарії Ткач, який є дуже актуальний і сьогодні. Незважаючи на те, що він знятий у 2003 році, але зараз він набрав ще більшої актуальності, оскільки там порушуються питання/проблеми екології. Крім того, ми з дітьми провели рухливу екокричалку, щоб вони у ігровій формі краще розуміли як потрібно сортувати сміття”, – розповідає бібліотекар Львівської обласної бібліотеки для дітей
Надія Кметь.

Потім для діток провели цікавий майстер-клас по виготовленню екоторбинки з крафтового паперу, аби показувати малечі, як можна зробити самому такий подарунковий пакет, який вони можуть потім використовувати для різних потреб. “Я думаю, що подібні заняття допомагають краще розуміти проблеми екології моєму сину. Особливо подобається, коли такі заходи проводять на свіжому повітрі та без будь-яких гаджетів”, – поділилася враженнями щодо ініціативи мати учасника Романа — Наталя Берник.

Ну думку головного бібліотекаря Львівської обласної бібліотеки для дітей Валентини Шевченко, такі ініціативи допомагають залучати не лише постійних відвідувачів до обраної теми, а й ділитися отриманими знаннями й з іншими.

 

Матеріал підготувала Оксана Войтко