ПРО ПРОЕКТ

«Майстерня міста» — це відкритий павільйон, що діятиме з 1 по 10 червня 2018 року

Збиратися в червні — активістам, тим, хто змінює культурний та міський простір Львова, вже стало доброю традицією. Сьомий рік поспіль у Львові відбувається «Майстерня міста».

Цьогоріч програма ще більш насичена, а її учасниками та співорганізаторами стала велика кількість міських активістів, культурних осередків, та власне, мешканців міста.

Інститут міста  став  організатором цьогорічної «Майстерні міста», спільно з Львівською міською радою та Німецьким представництвом GIZ у Львові , згуртували найактивніші осередки в місті, тих, хто у той чи інший спосіб сприяє збереженню та розвитку міста, залученню мешканців до усвідомлення міського простору, рівності в місті, розвитку велоспільноти, поширенню сучасної культури.

Мета «Майстерні міста 2018» — заохотити всіх зацікавлених осіб, мешканців та гостей Львова до спільного діалогу на актуальні для міста теми.

Влітку 2018 пропонуємо працювати у напрямках  підвищення мобільності львів’ян згідно з принципами інтегрованої концепції розвитку міста, а також збереження культурної спадщини міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та активістами.

Тобто, Майстерня міста’18 буде мати такі напрямки та дні роботи над конкретними темами:

  • 2-4 червня панель Збереження культурної спадщини міста
  • 5-7 червня панель Пересування в місті (Мобільність)
  • 8-10 червня панель Інтегрована концепція розвитку міста