2018: Майстерня міста повертається

Традиційно літо у Львові розпочинається разом з Майстернею міста! Цього року команда Інституту міста разом з партнерами запрошує кожного долучитися до марафону цікавих подій протягом 1-10 червня.

АКТУАЛЬНА ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

Головна локація для усіх активностей – внутрішній дворик Ратуші.

Як завжди – вхід вільний, атмосфера дружня!

Сьома Майстерня міста буде досить профільною та змістовною за наповненням, а саме, пропонуємо працювати у напрямках підвищення мобільності львів’ян згідно з принципами інтегрованої концепції розвитку міста, а також збереження культурної спадщини міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та мешканцями.

Ось такі блоки роботи ви виділили для створення майбутньої програми Майстерні міста’18:

  • Збереження культурної спадщини міста: 2-4 червня
  • Пересування в місті (мобільність): 5-7 червня
  • Інтегрована концепція розвитку міста: 8-10 червня

АКТУАЛЬНА ПРОГРАМА ЗАХОДІВ МАЙСТЕРНЯ МІСТА 2018 ЛЬВІВ

Цьогоріч, ми отримали більше 30 заявок від активних, творчих та фахових команд нашого міста. Найбільшу кількість проектів отримали у сфері культурної спадщини та інтегрованого розвитку міста.

Додамо, що велика кількість проектів буде реалізована поза конкурсом, адже команда Інституту міста, як організатори, вели активні переговори із людьми, які є визначними та визнаними експертами  профільних тем цьогорічної Майстерні.

Зауважимо, що екологічна тематика буде актуальною протягом всієї діяльності львівської Майстерні. Також щоденно до активностей на Майстерні будуть залучені діти, які готові різноформатно працювати та пізнавати нове відповідно до цьогорічних тематик проекту.