ПРО ПРОЕКТ

Майстерня міста у Львові це відкритий майданчик для актуальних дискусій про місто та спільних дій заради розвитку міста, свого району чи мікрогромади.

2019

Майстерня у Львові відбувається увосьме. Головними організаторами є комунальна установа Інститут міста, Львівська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» створений у рамках міжурядової співпраці України та Німеччини.

Головна мета Майстерні  – об’єднати мешканців, владу та громадських активістів для спілкування про важливі міські та громадські ініціативи, які змінюють Львів. Майстерня стає територією для дискусій, обговорень, презентацій та створення спільних рішень.

2019

Цього року Майстерня міста матиме декілька головних локацій (згодом будуть деталі).

А ще багато відповідальності за організацію Майстерні міста ’19 беруть на себе представники громадських організацій та ініціативні мешканців районів, які готові розвивати місто, приймати та пропонувати актуальні рішення для змін.

Восьма Майстерня міста у Львові пройде під девізом інтегрованого розвитку міста.  Організаційний комітет заохочує говорити та діяти в рамках саме цієї концепції – про інклюзивність, співпрацю, урбаністику та екологію, про співпрацю та самозарадність, про активну громадську позицію та транспорт, про чистоту та дозвілля, про … те, що є актуальним у кожній мікрогромаді нашого міста.